TCL
TCL

Dünya devi TCL marka Televizyonları Türkiye genelindeki teknoloji mağazalarında promotör ekibimiz ile tanıtmaya devam ediyoruz.

ALCATEL
ALCATEL

Alcatel telefon, kulaklık, akıllı saat ve her geçen gün yenilenen ürünleri Türkiye genelinde bir çok teknoloji mağazasında tanıtmaya devam ediyoruz.

Coca Cola
Coca Cola

Sektöründe lider içecek firmalarından Coca Cola markasının Aralık 2022 yılında pilot bir bölgede başlayan çalışması ile toplamda yüz noktadaki reklam ürünlerinin kalite denetim çalışması yapılmıştır.

HENKEL
HENKEL

Sektöründe lider firma Henkel'in endüstriyel yapıştırıcı ve otomotiv bakım ürünlerini içeren Loctite ve TEROSON markaları için bir ilk gerçekleştirilmiştir. Henkel Oto Sanayi günleri Halka Grup tarafından düzenlenmiştir. Henkel ile işbirliğimiz devam edilmektedir.

ONTEX CANBEBE & CANPED & HELEN HARPER
ONTEX CANBEBE & CANPED & HELEN HARPER

Özel markalı hijyenik ürünler alanında Avrupa’nın pazar lideri Ontex ile küçük bir ekiple başlayan birlikteliğimizde bugün, Türkiye genelinde 62 ilde, satış destek, mobil satış destek ve satış temsilcilerimizden oluşan büyük bir kadro ile günden güne büyüyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

METRO GROSS MARKET
METRO GROSS MARKET

Halka, Metro Toptan Market’in sözleşmeli çözüm ortağı olarak bir çok sosyal sorumluluk projesi, kurum içi toplantıları, fuar çalışmaları, motivasyon toplantıları ve ürün lansmanı gibi organizasyonları gerçekleştirmektedir.

RED BULL
RED BULL

Halka Grup olarak Türkiye’de ilk kez Eskişehir’de Adalar mevkiinde düzenlediğimiz “Red Bull Student Boat Battle” etkinliği Eskişehirliler ve basın tarafından büyük ilgi görmüştür.

SCHAFER
SCHAFER

Sektörünün köklü ve öncü firmalarından Schafer ile birçok katlı çeyiz mağazasında satış danışmanı kategorisinde personel kadrosu sağlanmaktadır. Ön plana çıkarılan teşhir çalışmaları ile satışlara destek sağlanmaktadır. Aynı zamanda Carrefour mağazalarında marka bilinirliğini arttırıcı, satışa yönelik aktivitelerde görevli tanıtım personel ile yapılan çalışmalarla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

CARREFOURSA
CARREFOURSA

Türkiye genelindeki CarrefourSA mağazaları için satış destek çalışmaları, tanıtım aktiviteleri vb. bilinirliği arttırmayı hedefleyen çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

AKBANK
AKBANK

Halka Grup, Akbank'ın Alanya Turizm ve Kültür Festivali, 7. Uluslararası Eskişehir Sokak Festivali, Bursa Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği, Kaş Likya Festivali gibi organizasyonlarda sponsorluk etkinliklerini yürütmüştür. Fish Card saha tanıtım projesi de firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

BİLKOM
BİLKOM

TeknoSA, MediaMarkt ve Vatan Bilgisayar mağazaları kapsamında full time kadrolarımız ile Bilkom'a satış destek ve outsourcing hizmeti vermekteyiz.

OPET
OPET

Sektöründe lider marketleri ile fark yaratan Opet istasyonlarında Türkiye genelinde satış destek ekiplerimiz ile market denetimlerini 2018 yılından bu yana sürdürmekteyiz

LİLA
LİLA

1984 yılından beri bulunduğu sektörlerdeki uzmanlığı, tecrübesi, ve yatırımlarıyla ses getirmiş Marmara Şirketler grubunun Lila Kağıt ürünleri için 2020 Şubat ayında satış destek hizmetleri yürütmeye başladık. Türkiye'nin bir çok ilinde saha satış destek çalışmaları, raporlama , depolama gibi bir çok alanda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

PENGUEN
PENGUEN

İş ortaklığımız full time satış destek çalışmaları, market aktiviteleri,, saha denetim, raporlama, dönemsel aktivite, depolama ve lojistik gibi hizmetler ile devam etmektedir.

DİFAŞ
DİFAŞ

1966 yılından günümüze sürekli büyüyerek gelen Difaş, Türkiye´nin önde gelen diş fırçası markalarından biri olmuştur. Yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde bugün bir çok satış noktasında Ağız bakım, kişisel bakım ve ev temizliği kategorisindeki ürüneler için satış destek hizmetlerini yürütmeye devam ediyoruz.

KÜTAHYA PORSELEN
KÜTAHYA PORSELEN

Halka Grup olarak sektöründe lider firma Kütahya Porselen için full time satış destek personel ekipleri istihdam etmekteyiz.

UMUR
UMUR

Sektöre yön veren lider üreticilerden Umur Kırtasiye ile çalışmalarımıza full time satış destek kadrosu ve okul öncesi dönemlerde Türkiye genelinde yaklaşık 140 satış noktasında dönemsel satış destek aktivitelerini yöneterek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

SAFYA
SAFYA

Safya ayçiçek yağlarının satış noktalarındaki tanzim-teşhir çalışmalarını mobil ekiplerimiz ile gün içerisinde bir çok noktaya yapılan ziyaretler ile yürütmeye devam ediyoruz.

NEVA
NEVA

Neva'nın Seni Anlatan Sofralar felsefesi ile %100 yerli sermayeli ürün kombinlerini bir çok satış noktasında sergileyerek satışa destek çalışmaları yürütmekteyiz.

MEY İÇKİ
MEY İÇKİ

Tüm Türkiye çapında, zincir mağazalarda sektöründe lider firma Mey İçki'nin en yoğun aksiyon aldığı yılbaşı döneminde yıllardır reyon yönetimini, stok takibini gerçekleştiriyoruz.

FLORMAR
FLORMAR

Alanında lider marka Flormar ile perakende ve toptan kanalda yıllardır süren birlikteliğimiz, satış ve uzman kadro personel temini, outsourcing hizmetleri ile verilmiştir.

RENK KOZMETİK
RENK KOZMETİK

Yenilikçi kişisel bakım ürünleri ile ihtiyaçları karşılama amacıyla ithalatçı ve üretici kimliği ile yola çıkan Renk Kozmetik satış kadrosunu istihdam ediyor ve outsourcing hizmeti vermekteyiz.

KOROPLAST
KOROPLAST

Sektöründe açık ara pazar lideri olan Türkiye’nin ilk çöp torbası üreticisi Koroplast’a bir çok ilde merchandising , supervisor ve satış temsilcisi kadroları ile raf yönetimi hizmeti verilmektedir. Sahada yapılan çalışmalar online olarak raporlanıp anlık izlenebilmektedir. Ayrıca ürün tanıtımına yönelik marka bilinirliğini arttırıcı birçok proje ile satışlara destek sağlanmaktadır.

MİGROS
MİGROS

Migros ile 59. yıla özel Mutluluk Festivali kapsamında, Türkiye geneli 23 il /51 Migros mağazasında, stoklar ile sınırlı olup kampanyaya özel birçok Mutluluk ürününün tüketicilere tanıtılması ve farkındalığın sağlanması amacıyla Halka “mutluluk elçileri” ekibi oluşturulmuştur. Halka Grup, Migros sözleşmeli çözüm ortaklığı devam etmektedir.

BAUMAX
BAUMAX

Türkiye genelindeki mağazaların açılış çalışmalarını ve dönemsel etkinlik çalışmalarını üstlendiğimiz Baumax ile çözüm ortağı olarak çalışılmıştır.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Halka Grup Anadolu Üniversitesi’nin etkinlik ajansıdır. Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Uluslararası Eskişehir Sokak Festivali kapsamında sponsorluk ilişkileri yönetimi, etkinlik yönetimi gibi hizmetler vermeye devam etmekteyiz.

DOĞAN KİTAP
DOĞAN KİTAP

Sektöründe öncü Doğan Kitap için dönemsel satış destek çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

TÜRKİYE İŞ BANKASI
TÜRKİYE İŞ BANKASI

İş Bankası ile Network, Tepe Home, İstikbal Mağazaları ve birçok AVM’de Maximum kart tanıtımı yapılarak marka bilinirliği arttırılmış, kart başvuruları alınmıştır. Yapılan çalışmalar çocuklara yönelik yüz boyama, balon dağıtımı gibi etkinlikler ile desteklenmiştir. Her yıl Üniversite kampüslerinde öğrencilerin kayıt yenileme dönemlerinde Akıllı Kart çalışmaları yapılmaya devam etmektedir.

BANAT
BANAT

İlk yerli dış fırçası üreticisi olan sektörde öncü Banat‘ın full time satış destek kadrosu ile Türkiye genelinde 34 ilde ulusal ve yerel zincirlerde teşhir&tanzim çalışmaları ile reyon yönetimi yapılmaktadır. Ayrıca projelendirilen ürün tanıtımı ve hediye çekilişleri ile satışlara destek olmak, marka bilinirliğini arttırmak hedefi ile hizmet verilmeye devam edilmektedir.

HiSAR
HiSAR

Sofra sanatına öncülük eden Hisar markası ile Boyner, YKM, İstanbul AVM, Nar Ev, Galeri İrfan, Taşpınarlar AVM gibi katlı çeyiz mağazaları ile Carrefour Hipermarketlerinde satış danışmanı kategorisinde personeller ile yapılan tanzim-teşhir çalışmaları satışlara destek sağlamaktadır.

AKYILDIZ
AKYILDIZ

Sektörünün önemli markalarından Akyıldız için dönemsel satış destek aktiviteleri düzenlemekteyiz.

NOTE COSMETİCS
NOTE COSMETİCS

Note Cosmetics ile perakende ve toptan kanalda satış ve uzman kadro personel temini, outsourcing hizmetleri ile sözleşmeli çözüm ortağı olarak çalışılmıştır.

SIRMA
SIRMA

Sektörünün lider firmalarından Sırma ile dönemsel part time etkinlik çalışmaları hayata geçirmekteyiz

REİS GIDA
REİS GIDA

Sektörünün önde gelen firmalarından Reis Gıda için dönemsel etkinlik çalışmaları hayata geçirmekteyiz.

DEBORAH
DEBORAH

İtalya’da doğup Türk kadının beğenisine sunulan Deborah, başarılı ve uzman kadromuzun verdiği personel temini, personel eğitim organizasyonları ve outsourcing desteği ile hizmet verilmiştir.

Reeder
Reeder

Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olan reeder markasına satış destek kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.

BAHÇIVAN
BAHÇIVAN

İş ortaklığımız çerçevesinde sağladığımız full time satış destek kadromuzun yanı sıra dönemsel aktivitelerde de part time personel hizmeti ile destek verilmiştir.

ELMATAŞ
ELMATAŞ

İş ortaklığımız full time, part time satış destek çalışmaları, market aktiviteleri, saha denetim, raporlama, dönemsel aktivite, depolama ve lojistik gibi hizmetler ile devam etmektedir.

COQUET
COQUET

Aksesuarda lider marka Coquet'e part time personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

TEMEL GIDA
TEMEL GIDA

Bir Temel Gıda markası olan Dovido Furito için full time satış destek ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

APM
APM

Sektöründe lider firma APM'ye full time kadrolarımız ile satış destek ve outsourcing hizmeti vermekteyiz.

DİVORTEX
DİVORTEX

Yeni nesil temizlik kimyasalları firması Divortex için dönemsel etkinlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

TOKANA
TOKANA

Dondurulmuş mantı üretimi yapan ve lezzetini tüketiciye sunan Tokana markası için dönemsel olarak hiper marketlerde tanıtım çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

PROFİLO
PROFİLO

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ile sosyal sorumluk projesi çerçevesinde ev haneleri gezileri ve eğitimler düzenlenmiştir. Projenin ilk yılında Türkiye genelinde 1500 haneye ulaşılmış, 5000 ev hanımı enerji tasarrufu konusunda bilgilendirilmiştir.

DEL VETRO - MATTARA
DEL VETRO - MATTARA

Del Vetro firmasının Mattara markası için tüm Türkiye çapındaki Carrefour’larda satış destek aktiviteleri gerçekleştirilmiştir.

HARANGVOLGYI
HARANGVOLGYI

Harangvolgyı markası için satış destek - estetisyen ekipleri oluşturmakta ve outsourcing hizmeti vermekteyiz. Oluşturduğumuz ekipler kiosk ve Boglarka MediSpa merkezlerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

LEVENT KİMYA
LEVENT KİMYA

İşbirliğimiz Adana, Ankara, İstanbul ve Konya illerinde yer alan mağazaları kapsayan satış ve destek hizmetimiz ile devam etmektedir.

AIG SİGORTA
AIG SİGORTA

AIG Sigorta için tanıtım projeleri gerçekleştirilmiştir.

CP PİLİÇ
CP PİLİÇ

Sektörün lider markalarından CP Piliç için kadrolar kurulmuş ve bu kadrolar ile mağaza tanzim teşhirlerine yer verilmiştir. SKT kontrol ve siparişlerini arttırmak hedeflenmiştir. Yapılan çalışmalar raporlanarak, hedeflerini gerçekleştiren ekibin çalışmaları ödüllendirilip, motivasyonlarının arttırılması sağlanmıştır. Zincir mağazalarda CP ürünlerine yönelik yapılan tadım aktiviteleri, ürün tanıtımı ile satışlara katkı hedeflenmiştir.

BTA
BTA

Türkiye’nin en büyük yiyecek – içecek firmalarından biri olan BTA için ulusal marketlerde ürün tanıtmaya yönelik, bilinirliği arttırmayı hedefleyen çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

BUCK AVRASYA
BUCK AVRASYA

Temizlik ürün firması Buck Avrasya için satış destek ve part time eleman hizmeti verilmiştir.

ZİGAVUS
ZİGAVUS

Zigavus şampuanları için satış destek etkinlikleri gerçekleştirmekteyiz.

NEZİH
NEZİH

Sektöründe Türkiye’nin önde firmalarından biri olan Nezih Kırtasiye ile tüm mağazalarında dönemsel satış destek çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

TERRANOVA
TERRANOVA

Tüketicilerin sebze & meyve ihtiyaçlarını semt pazarlarını aratmayacak konsepti ile günlük, taze ve hijyenik ortamda karşılamak üzere “butik hal” mağazalarında full time satış personel desteği ile hizmet verilmiştir.

TERRA DAĞITIM – PROPACK
TERRA DAĞITIM – PROPACK

Metro mağazalarının da PL ürün tedarikini yapan Terra Dağıtım, Propack markalı “kullan-at” ürünlerinin Ankara ve İstanbul illerindeki Metro mağazalarında görevlendirilmiş satış destek personelimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz.

SOFİDEL
SOFİDEL

Full time satış destek çalışmaları, market aktiviteleri, promosyon ürün tedarik, saha denetim, raporlama, dönemsel aktivite, depolama ve lojistik gibi hizmetler verilmiştir.

SOHITTO
SOHITTO

Türkiye’de ilk defa satışı gerçekleştirilen Sohitto içeceklerinin tadım ve satış destek aktiviteleri gerçekleştirilmiştir.

GONDOL
GONDOL

Sektöründe yenilikçi ve önder markalardan Gondol Plastik firması ile işbirliğimiz full time ve part time satış destek elemanı kadroları ve tanıtım aktivite çalışmaları ile devam etmektedir.

PLAY-DOH
PLAY-DOH

Sektöründe lider markalardan biri olan Play-doh için ulusal ve yerel mağazalarda satış destek aktiviteleri gerçekleştirilmiştir.

GLOBAL BİOPET
GLOBAL BİOPET

Alanında lider marka olan Global Biopet ile çözüm ortağı olarak çalışılmıştır. Global Biopet’e geçmişten bugüne kadar satış ve uzman kadro temini sağlamaya ve outsourcing hizmeti verilmiştir.

HUHTAMAKI
HUHTAMAKI

İstanbul, Ankara, İzmir ve yaz dönemlerinde sezonluk bölgelerde “kullan at” ürünlerinin ulusal zincir mağazalarda satış desteğini sağlayan ekiplerimiz ile hizmet verilmiştir.

SELROMA
SELROMA

Türkiye’ye konsantre kahve sütünü getiren Selroma için satış destek, tadım-tanıtım ve outsourcing hizmeti verilmiştir.

28 BLACK
28 BLACK

Metro Cash & Carry mağazalarında 28 Black enerji içeceğini hedef kitleye tanıtmayı amaçlayan tadım ve satış destek aktiviteleri gerçekleştirilmiştir.

REKA İLETİŞİM
REKA İLETİŞİM

Türkiye’de bir ilk olarak başlatılan pilot uygulama ile Bağdat Caddesi ve İstinye Park AVM Turkcell Mağazasında başlayan projede full time olarak uygulayıcı ve satış danışmanı personel hizmeti verilmiştir.. İletişim devi Turkcell’in en önemli iki mağazası içerisinde uygulanan bu proje, tüketicilerin istediği bir görselin 4 dk. içerisinde üretilmesini sağlanmıştır. Telefon modeline uygun kılıf üzerine yüksek baskı kalitesi ile hizmet verilmiştir.