Gökyüzü Hediyeleri - Espark Yılbaşı Partisi

Gökyüzü Hediyeleri - Espark Yılbaşı Partisi

Ece Türkiye’ye ait Espark AVM için gerçekleştirdiğimiz “Gökyüzü Hediyeleri” projesi kapsamında Türkiye'de ilk kez 27 Kasım – 19 Aralık 2014 tarihleri arasında Eskişehir’in farklı lokasyonlarında gökyüzünden drone’larla hediyeler dağıttık! Eskişehir için sürprizler yılın ilk ve en coşkulu yılbaşı etkinliği olan Espark Yılbaşı Partisi ile devam etti! 

 

 

Gökyüzünden Sürpriz Gelecekmiş!

Projenin ilk ayağı bir süre viral olarak yürütüldü.
Sosyal medyada yayınlanan videolar, tüm Eskişehir’de billboardlarda, raketlerde yer alan "Gökyüzüne bak!" sloganlı afişler büyük ilgi ve merak uyandırdı.
Eskişehir’de gökyüzünde ne olacağı konuşulmaya başlandı.

Video Link:
Tıkla.

 

 

 

Gökyüzü Hediyeleri ve Espark AVM 

 

 

 

Gökyüzünden Mutluluk Dağıttık!

 

 

 

 

Proje Videoları

 

Video 1

Video 2

Video 3

 

Espark Yılbaşı Partisi

 

Hediyelerin yanı sıra gün boyu DJ performansı, Zumba workshopları, dans gösterileri, Telefun yarışmaları, Okay Temiz konseri, Rio'nun arka sokaklarında doğup festivallere taşınan Samba Enredo ezgilerini dinleyicileriyle buluşturan Carnavalturco etkinliklerde coşku ile karşılanan performanslar gösterdi. 

 

 

 

Carnaval Turco ile Sokakları Isıttık 

 

 

 

Sosyal Medyada ve Basında Yoğun İlgi

Çalışma tüm Eskişehir’de  lokal ve ulusal basında, sosyal medyada büyük yankı buldu. Projenin Facebook sayfası takipçi sayısı 5000’e ulaşırken, proje videolarının totaldeki izlenme sayısı 900.000’i aşan tıklanma rakamlarına ulaştı. 
 

Videolar “onedio” da  izlenmesi gereken en popüler 10 video arasına girerken, Vidivodo ve İzlesene.com’da da yerini aldı. Show TV projeyi ana haber bültenlerine taşırken, İHA, Milliyet gibi bir çok ulusal, yerel basın ve yayın organları etkinliğimize geniş yer verdi.